Miłosz Janczewski

Miłosz
Janczewski

Urodzony w 1982 r. Urodził się w Koszalinie. Studiował architekturę na Politechnice Gdańskiej oraz filozofię w Krakowie na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Kunszt zawodowy zdobywał nie tylko w Polsce (Gdańsk, Kraków i oczywiście Koszalin), ale również u cenionych architektów na świecie (Wenecja, Jerozolima). W roku szkolnym 1999/2000 uczył się w USA. Razem z drużyną zdobył Mistrzostwo Polski w Kartingu, za co został nagrodzony przez Prezydenta Koszalina. Obecnie prowadzi własną pracownię architektoniczną tworząc projekty, dzięki którym - jak ma nadzieję - Koszalin staje się piękniejszy. Założyciel FUNDACJI MIŁOŚCI, wspierającej najbardziej potrzebujących. Należy do RYCERSTWA KOLUMBA, jest członkiem HOSPICJUM im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie, a od ponad dwóch lat prowadzi TEATR NAWIASEM MÓWIĄC głównie dla dzieci osieroconych.

Prawo i Sprawiedliwość